Katastrofa ekologiczna na Odrze! Z rzeki każdego dnia wyławiane są tony śniętych ryb. Polski Związek Wędkarski kategorycznie odradza łowienia i konsumowanie ryb, a wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska publikuje niepokojące wyniki badań wody. Sprawę wyjaśniają śledczy.

Jako pierwsi z pomocą pośpieszyli wędkarze, straż rybacka, ekolodzy i wolontariusze- to oni na własną rękę, zaczęli odławiać śnięte ryby, które teraz liczy się już w dziesiątkach jak nie setkach ton. Następnie do działań przystąpiły służby i wojsko.

Chcemy wesprzeć działania wędkarzy, wolontariuszy, ekologów, służb i wszystkich osób związanych z usuwaniem skutkiem tej katastrofy.Z zebranych środków chcemy zakupić środki ochrony indywidualnej i sprzęt niezbędny do usuwania skutków tej tragicznej katastrofy. Doposażymy wolontariuszy, straż rybacką i ratowników w odpowiedni sprzęt przeznaczony do walki z katastrofami i klęskami żywiołowymi. Jeśli uda się zebrać odpowiednią kwotę, to środki również zostaną przeznaczone na zakup narybku i odbudowę ekosystemu.

https://zrzutka.pl/sos-dla-odry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *