Pomimo tego, że cały czas działamy z Zintegrowana Służba Ratownicza wspierając Domy Pomocy Społecznej, to oczywiście znajdujemy czas na nasze działania fundacyjno/statutowe.
Do „Mikołaja” zostało kilka dni, ale my już dzisiaj rozpoczęliśmy pakowanie „prezentów”- wysyłka jeszcze w tym tygodniu. Sprzęt przekazany w formie darowizny, trafi do jednostek, grup i instytucji, które zwróciły się do nas z prośbą o wsparcie sprzętowe i uzyskały pozytywną rekomendacje.
Kochani do rozdania mamy jeszcze kilkadziesiąt pulsoksymetrów napalcowych, oraz środki ochrony indywidualnej (kombinezony, maseczki, ochraniacze itp.). Wystarczy wejść na stronę www.sluzbyratunkowe.pl/stopwirusowi i wypełnić formularz. W ciągu tygodnia, otrzymacie od nas mailowo informacje czy Wasz wniosek został rozpatrzony pozytywnie.
Nie trzeba dzwonić i dopytywać „czy wniosek dotarł” i opowiadać o historii swojej jednostki” – wszystkich szanujemy i traktujemy tak samo.
Jeśli wyślecie formularz, to na pewno do nas „doleci”.
Jednostki/ grupy/ instytucje, które już w marcu składały wniosek o sprzęt, mogą oczywiście taki wniosek złożyć ponownie, bez względu na to czy poprzedni został zaakceptowany lub odrzucony.
Pozdrawiamy- dbajcie o siebie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *